Our Codester Buyers Should Get Support at support@webimgo.com


Kullanım Koşulları

Web sitemizin ve hizmetlerimizin kullanım şartları nedir?

Bu Sözleşme, Webim Go Yazılım Teknolojileri LİMİTED ŞİRKETİ tarafından işletilen webimgo.com web sitesinin (aşağıda "Site" olarak anılacaktır) kullanım koşullarını belirler. Webim Go Yazılım Teknolojileri LİMİTED ŞİRKETİ ve webimgo.com web sitesini kullanan herhangi bir kişi veya kuruluş (aşağıda "Kullanıcı" olarak anılacaktır) bu Sözleşme'yi okuyup anladığını ve bu Sözleşme'nin koşullarını kabul ettiğini beyan etmektedir.

 1. KULLANIM KOŞULLARI
  1.1 Site, sadece Kullanıcıların kişisel ve ticari amaçlar için kullanıma açıktır.
  1.2 Site'yi, Site'nin amacı dışında kullanmak yasaktır.
  1.3 Kullanıcılar, Site'yi kullanırken yasalara ve bu Sözleşme'nin koşullarına uymakla yükümlüdürler.
  1.4 Webim Go, Site'yi kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler Webim Go tarafından yayınlandığı tarihte geçerli olur ve Kullanıcılar, Site'yi kullandıklarında bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar.

 1. HAKLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER
  2.1 Webim Go, Site üzerinde yer alan tüm içeriğin (aşağıda "İçerik" olarak anılacaktır) telif haklarını saklı tutar. Bu İçerik, metinler, resimler, grafikler, logo ve markalar gibi çeşitli çeşitleri kapsar.
  2.2 Kullanıcılar, Site üzerindeki İçeriği kullanırken yasalara ve bu Sözleşme'nin koşullarına uymakla yükümlüdürler.
  2.3 Kullanıcılar, Site üzerindeki İçeriği çoğaltamaz, dağıtamaz, yayınlayamaz veya üçüncü kişilere satamazlar.
  2.4 Kullanıcılar, Site üzerindeki İçeriği özel amaçlar için kullanabilirler ancak bu kullanım, Webim Go'nin yazılı izni olmadan ticari amaçlar için yapılamaz.
  2.5 Kullanıcılar, Site üzerinde yer alan İçeriği değiştiremezler veya Webim Go'nin izni olmadan başka bir yere taşıyamazlar.
  2.6 Webim Go, Site üzerinde yer alan İçeriği değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.
  Bu değişiklikler, Webim Go tarafından yayınlandığı tarihte geçerli olur.

 2. KAYIT OLMA VE HESAP
  3.1 Kullanıcılar, Site'yi kullanmak için üye olmayı ve bir hesap oluşturmayı seçebilirler.
  3.2 Kullanıcılar, üye olurken doğru ve güncel bilgileri vermeyi kabul etmiş sayılırlar.
  3.3 Kullanıcılar, üye olurken belirttikleri e-posta adresi ve şifrelerini gizli tutmakla yükümlüdürler.
  3.4 Kullanıcılar, üye olurken belirledikleri şifreleri değiştirebilirler.
  3.5 Kullanıcılar, üye olma işlemini iptal edebilirler. Bu durumda, Kullanıcının herhangi bir alışverişi yoksa hesabı ve buna bağlı tüm bilgileri Webim Go tarafından silinir. 
  3.6 Webim Go, Kullanıcının üye olma işlemini reddetme hakkını saklı tutar.

 3. SORUMLULUK REDDİ
  4.1 Webim Go, Site üzerinde yer alan İçeriğin doğruluğu, güncelliği ve tamlığı konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  4.2 Webim Go, Site üzerinde yer alan İçeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir dolaylı, özel, tesadüfi ve/veya cezai zararlardan sorumlu değildir.
  4.3 Webim Go, Site üzerinde yer alan bağlantıların (linklerin) doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu bağlantıların içeriğinden sorumlu olan üçüncü kişi veya kuruluşlardır.
  4.4 Kullanıcılar, Site üzerinde yer alan İçeriği kullanırken kendi sorumlulukları altında olacaklardır.

 4. SİTE'Yİ, SİTE'NİN AMACI DIŞINDA KULLANMA
  5.1 Kullanıcılar, Site üzerinde yer alan İçeriği ve hizmetleri, Webim Go tarafından belirlenen amaçlar dışında kullanamazlar.
  5.2 Kullanıcılar, Site üzerinde yer alan İçeriği ve hizmetleri kullanırken yasalara uygun davranışlarda bulunmalıdır.
  5.3 Kullanıcılar, Site üzerinde yer alan İçeriği ve hizmetleri kullanırken, Webim Go'nin ve üçüncü kişi veya kuruluşların haklarına saygı göstermelidir.
  5.4 Webim Go, Kullanıcıların Site'yi, Webim Go tarafından belirlenen amaçlar dışında kullandığını tespit ederse kullanıcının üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.

 5. SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ
  6.1 Bu Sözleşme, Site'nin kullanımı ile ilgili olarak geçerli olacak ve Kullanıcılar tarafından kabul edilecektir. 
  6.2 Bu Sözleşme, Türk Hukuku'na tabidir ve uygulanacak olan yasalar Türk Hukuku yasalarıdır. Bu Sözleşme ile ilgili olarak doğabilecek uyuşmazlıklar, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri'nde çözüme kavuşturulacaktır. 
  6.3 Bu Sözleşme'nin herhangi bir hükmü geçersiz veya uygulanamaz olduğunda, bu hükmün geçersiz veya uygulanamaz olduğu kısmın diğer hükümlerden ayrılmasına ve Sözleşme'nin geri kalan kısmının yürürlükte kalmasına neden olmayacaktır. 
  6.4 Webim Go, bu Sözleşme'yi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler Webim Go tarafından yayınlandığı tarihte geçerli olur ve Kullanıcılar, Site'yi kullandıklarında bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar.
  6.5 Bu Sözleşme'nin tamamı, Webim Go ve Kullanıcı arasında yapılacak anlaşmaları kapsamaktadır ve Webim Go ve Kullanıcı arasında başka bir anlaşma yapılmasına gerek yoktur. 
  6.6 Webim Go, Kullanıcıların bu Sözleşme'yi okumalarını ve anlamalarını önemle rica eder. Bu Sözleşme'nin koşullarını kabul etmemek ve/veya Site'yi kullanmayı reddetmek durumunda Kullanıcıların Site'yi kullanmaları yasaklanır.

 6. GİZLİLİK
  7.1 Webim Go, Kullanıcılar tarafından paylaşılan kişisel bilgileri gizli tutacaktır. Ancak, Kullanıcıların Site'yi kullanırken yaptıkları eylemlerin diğer Kullanıcılar tarafından görülebileceği unutulmamalıdır. 
  7.2 Webim Go, Kullanıcıların paylaştıkları bilgileri, Webim Go'nin hizmetlerinin düzgün çalışmasını sağlamak, Kullanıcıların isteklerini yerine getirmek ve Site'yi geliştirmek amacıyla kullanabilir. 
  7.3 Webim Go, Kullanıcıların paylaştıkları bilgileri, yasal zorunluluklar gereği veya Kullanıcıların açık rızası olmadan üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 7. SİTE KULLANIMI
  8.1 Kullanıcılar, Site'yi kullanırken yasalara ve bu Sözleşme'nin koşullarına uymakla yükümlüdürler. 
  8.2 Kullanıcılar, Site'yi kullanırken aşağıdaki davranışlardan kaçınacaklardır:
  -İçeriğin çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması veya üçüncü kişilere satılması
  -İçeriğin değiştirilmesi veya Webim Go'nin izni olmadan başka bir yere taşınması

 8. SORUMLULUKLAR
  9.1 Webim Go, Site üzerinde yer alan İçeriğin doğruluğu, eksiksiz ve güncel olmasını garanti etmez. Webim Go, Site üzerindeki İçerikte yer alan hatalardan veya eksikliklerden dolayı Kullanıcıların uğrayabileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. 
  9.2 Webim Go, Kullanıcılar tarafından Site üzerinde paylaşılan bilgi, görüş ve yorumların doğruluğu veya yasal olup olmadığından sorumlu değildir. 
  9.3 Webim Go, Kullanıcıların Site'yi kullanırken uğrayabilecekleri herhangi bir teknik sorun veya kesintiden sorumlu tutulamaz. 
  9.4 Webim Go, Kullanıcıların Site'yi kullanırken uğrayabilecekleri güvenlik zaafiyetlerinden sorumlu tutulamaz. 
  9.5 Webim Go, Kullanıcıların Site'yi kullanırken uğrayabilecekleri herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 9. FESİH
  10.1 Kullanıcılar, Site'yi kullanırken yaptıkları eylemlerden ve bu Sözleşme'nin koşullarını ihlal etmelerinden dolayı Webim Go'ne doğrudan veya dolaylı olarak zarar verme hakkına sahip değillerdir.
  10.2 Webim Go, Kullanıcıların Site'yi kullanırken yaptıkları eylemlerden ve bu Sözleşme'nin koşullarını ihlal etmelerinden dolayı Kullanıcılara doğrudan veya dolaylı olarak zarar verme hakkına sahip değildir. 
  10.3 Her iki tarafın da bu Sözleşme'yi feshetme hakkı vardır. Sözleşme, tarafların yazılı bildirimleri ile feshedilebilir. 
  10.4 Bu Sözleşme'nin fesihi, Kullanıcıların Site'yi kullanımını sonlandıracaktır. 
  10.5 Bu Sözleşme'nin fesihi, Kullanıcıların Webim Go'ne veya Webim Go'nin üçüncü kişilere verdikleri zararlardan dolayı Webim Go tarafından talep edilebilir. 
  10.6 Bu Sözleşme'nin fesihi, Webim Go'nin Site'yi kullanımını durdurma hakkını etkilemeyecektir.

 10. ANLAŞMAZLIK VE UYUŞMAZLIKLAR 
  11.1 Bu Sözleşme, Webim Go ve Kullanıcılar arasında yapılacak anlaşmaları kapsamaktadır ve Webim Go ve Kullanıcı arasında başka bir anlaşma yapılmasına gerek yoktur. 
  11.2 Bu Sözleşme, Türk Hukuku'na tabidir ve uygulanacak olan yasalar Türk Hukuku yasalarıdır. Bu Sözleşme ile ilgili olarak doğabilecek uyuşmazlıklar, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri'nde çözüme kavuşturulacaktır. 
  11.3 Bu Sözleşme'nin herhangi bir hükmü geçersiz veya uygulanamaz olduğunda, bu hükmün geçersiz veya uygulanamaz olduğu kısmın diğer hükümlerden ayrılmasına ve Sözleşme'nin geri kalan kısmının yürürlükte kalmasına neden olmayacaktır.
  11.4 Webim Go, bu Sözleşme'yi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler Webim Go tarafından yayınlandığı tarihte geçerli olur ve Kullanıcılar, Site'yi kullandıklarında bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. 
  11.5 Bu Sözleşme'nin tamamı, Webim Go ve Kullanıcı arasında yapılacak anlaşmaları kapsamaktadır ve Webim Go ve Kullanıcı arasında başka bir anlaşma yapılmasına gerek yoktur.
  11.6 Webim Go, Kullanıcıların bu Sözleşme'yi okumalarını ve anlamalarını önemle rica eder. Bu Sözleşme'nin koşullarını kabul etmemek ve/veya Site'yi kullanmayı reddetmek durumunda Kullanıcılar, Site'yi kullanamazlar. 
  11.7 Bu Sözleşme, Webim Go ve Kullanıcılar arasındaki ilişkileri belirlemek amacıyla yapılmıştır ve bu Sözleşme'nin koşullarını kabul eden Kullanıcılar, Site'yi kullanmaya başlamadan önce bu Sözleşme'yi okumuş ve anlamış sayılırlar.


Webim Go Yazılım Teknolojleri LİMİTED ŞİRKETİ
Cumhuriyet Mah. 1985. Sk. Safır Rezidans No : 7/46
Esenyurt / İSTANBUL
+90 850 307 7762
bilgi@webimgo.com

Bu Sözleşme 01.03.2021 Tarihinde Yayınlanmıştır.