Webim Go - Hakkımızda

Hakkımızda

İşletmeniz İçin 360° Çözüm

Yeni kurulan bir şirketin ölçeklenebilirlik özelliklerinin yanı sıra yenilik ve uygulama, özel girişimlerden neden dikkat çekici olduklarını açıklar ve bu gerçek, küçük bir başlangıç şirketini büyük bir imparatorluğa dönüştürebilir. Webim Go, bir start-up, Little Setups'a sahip küçük bir şirket. Ancak Politikalarımız nettir, fiyatlarımız sabit ve rekabetçidir.
Gizli ücret politikamız yok ve harika müşterilerimizden memnunuz. 

2015'ten beri farklı pazarlar aracılığıyla dünya çapında Web Sitesi geliştirme ve Dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Şimdi 2020'de, müşterilerimizi ve yazılımlarımızı tanıtmak, işimizi ve hizmetlerimizi tanıtmak için bir web sitemizin olması gerektiğinin farkındayız. Esas olarak , PHP CodeIgniter ile çalışıyoruz, Yenilik yapmayı ve yaratıcı fikirlerle çalışmayı seviyoruz. Ayrıca Grafik tasarımı ve tema tasarımı üzerinde çalışıyoruz.

Görevimiz

Yaratıcı ve özverili bir grup olarak, müşterilerimize Yazılımlar ve dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz ve hedef kitlenizin işlerini büyütmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. 2020 yılında en çok satan ürünümüzü ve web sitemizi hayata geçirmek için yola çıktık. O zamandan beri müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olabilecek yeni ürünler geliştirmeye çalışıyoruz. kaliteye inanıyoruz, daha fazlasını bile almıyoruz. Gizli ücret politikamız yok ve harika müşterilerimizden memnunuz. Sistemimizin ve çözümlerimizin hayatınızı kolaylaştıracağına, zamandan ve paradan tasarruf ettireceğine ve sizi mutlu edeceğine inanıyoruz.

Hizmetlerimizi henüz kullanmayan tüm herkesi en az bir kez denemeye ve Webim Go ile diğerleri arasındaki farkı kontrol etmeye teşvik ediyoruz. 1 numaralı önceliğimiz, ürünlerimizi kullanan sizsiniz ve bunu her kullanıcıya birinci sınıf destek sağlayarak yaşıyoruz. Sade ve basit, müşterilerimizi seviyoruz! Yardıma ihtiyacınız olduğunda bize güvenebilirsiniz. İşimizle gurur duyuyoruz ve hizmet vermeyi seviyoruz. amacımız basit, size en kaliteli web sitesini sağlamak için çalışıyoruz, çok fazla çevrimiçi/çevrimdışı pazarlama yapmıyoruz. müşterilerimize güveniyoruz, yeni müşterilerimizin %90'ı eski müşterilerimiz tarafından yönlendiriliyor, EVET, bu bizim ana gücümüz ve bundan gurur duyuyoruz. Biz sizi hizmetlerimizden memnun edebildiysek, bize olumlu davrandığınıza ve en yakınınızı bize yönlendirdiğinize inanıyoruz. hizmetler için ücret aldık, açıkçası daha iyi hizmetler ve bunu sürekli bir süreç olarak tutmaya çalışıyoruz.

image
image

Vizyonumuz

Webim Go, tamamen Kaliteli işler, harika bir kullanıcı deneyimi ve müşteri tabanı oluşturan basit, mükemmel kod ile birinci sınıf tasarım ile ilgilidir. Sistemimizi satın alabilmenizi, kurabilmenizi ve ihtiyaçlarınıza göre yönetebilmenizi istiyoruz. Yönetici panelimizi o kadar basit tutuyoruz ki, teknik bilgisi olmayan herhangi bir kişi bunu yönetebilir. İşinizi yönetebileceğiniz esnek Sistemlerimiz ve sezgisel global seçeneklerimiz ile web sitenizi sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde çalıştırabileceksiniz. Ücretsiz kurulum, çeşitli ürünlerimiz için Ömür Boyu destek ve özelleştirilmiş web sitesi geliştirme çözümü sunuyoruz. Kodla uğraşmanıza veya her hangi bir HTML veya PHP yapısını değiştirmeniz gerektiğini belirlemenize gerek yok. eklediğimiz seçeneklerle her şey kolayca yapılabilir. İnanıyoruz ki, sadece web sitenizi geliştirmiyoruz, aynı zamanda bir hayal de geliştiriyoruz. sisteminiz de en iyi güvenliği sağlamak için sistemimizi her zaman bir güvenlik uzmanıyla iki kez kontrol ederiz. UI/UX uzmanlarımız, web sitesi tasarımınızı, yanıt veren sorunları, kod yapısını ve operasyonları sağlamak için her zaman meşgul. Anlıyoruz, zaman nakittir ve bize güvenin, her kod satırını, onu yönetmek ve yükleme süresinden tasarruf etmek için basit bir yolla yazıyoruz.

Basit ve Yaratıcı Öğeler yaratma tutkumuz var. 300'den fazla müşterimiz, onlar veya müşterileri için ürün ve hizmetlerimizi aktif olarak kullanıyor. Webim Go sadece bir şirket değil, onu bir aile haline getiriyoruz, bu nedenle yeni müşterilerimizin %90'ı eski müşterilerimiz tarafından yönlendiriliyor ve yıllar içinde bize rehberlik eden toplum merkezli değerleri değerlendiriyoruz. Kod'u seviyoruz, Açık Kaynak kodluyoruz ve hepsinden önemlisi, harika müşterilerimizin inanılmaz Değerler yaratması için harika şeyler inşa etmeyi seviyoruz.