Tüm Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.
Tüm Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.


Destek Yükümlülükleri

Hizmetlerimizin Destek Yükümlülükleri Nedir?

Webim Go, teknik destek hizmetini sunulan hizmetlerin gerekliliği ve sürekliliği bağlamında 7 gün 24 saat 365 gün kesintisiz olarak sunmaktadır. Türkiye saatine (GMT+3) göre hafta içi ve hafta sonu 09:00 ile 18:00 saatleri arasında normal teknik destek ekibi, bu saatler dışında ise nöbetçi teknik destek personeli sistemiyle bu sürekliliği sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz teknik destek hizmeti bazı süreç ve şartlar çerçevesinde sunulmaktadır. Bu süreç ve koşullar aşağıdaki gibidir.

 

Sanal ve Fiziksel Sunucu Hizmetleri
VPS, VDS, bulut ve fiziksel sunucu hizmetlerinde teknik destek kapsamı; hizmetin kurulumu, taşınacak sitelerin varsa taşınması ve sunucunun teslimat öncesi optimum ayarlarının yapılması şeklindedir. Teslim edilmesinden sonraki süreçte yönetimsel teknik destek sağlanmamaktadır. Sunucu içerisindeki servisler, yazılımlar, özel konfigürasyonlar ve eklentiler müşterilerimizin sorumluluğundadır. Sunucu yönetim işlemi teknik destek ekibimizde yapılacaksa SLA hizmeti satın alınmalı ya da yönetim destekli hizmetlerimizden biri tercih edilmelidir. Sunucu hizmetleri üzerinde teknik desteği verme kararı o an çalışma saatleri içerisinde olan ve destek biletine bakan teknik destek uzmanlarımızın insiyatifinde olan bir durumdur.

 

Hazır ve Özel Yazılım Hizmeti
Webim Go, yazılım üzerinde farklı kişi veya firmaların yazılıma müdahale etmediği sürece sunmaktadır. Ancak böyle bir durumla karşılaşılırsa, sonraki destek talepleri için Hata Tespit Ücreti talep edilebilir.
Eğer hata Webim Go ile ilgiliyse, hata tespit ücreti iade edilir ve gerekli düzenlemeler ücretsiz olarak sağlanır. Eğer hata Webim Go ile ilgili değilse, hata düzeltilmesi için ücret talep edilebilir.
Bazı küçük hatalar, örneğin yazım & parent & virgül & nokta hataları gibi şeyler ücret gerektirmeyebilir. Ancak tüm bu işlemler inisiyatif doğrultusunda gerçekleştirilir ve destek hizmeti kalıcı olarak sonlandırılabilir.
Yazılım ile ilgili güncellemeler müşteriye sağlanır, ancak güncellemelerin yüklenmesi müşterinin sorumluluğundadır ve talep edilirse ücretli olarak yapılır. Güncellemelerle ilgili tüm teknik detaylar size iletilir.

 

Diğer Koşullar ve Bilgiler
Webim Go teknik destek ekibi, teknik destek bileti üzerindeki yazışmalarda anlaşılması güç bir durum olduğunda, KVKK kapsamında müşterimizle gerektiği takdirde daha sağlıklı bir iletişim kurma adına telefon üzerinden irtibat kurabilir.
Webim Go teknik destek ekibi, destek bileti veya telefon üzerinden hakaret, küfür vb. gibi durumlarda destek biletini veya telefon konuşmasını sonlandırma ve destek hizmetini sonraki süreçte kalıcı olarak sunmama hakkına sahiptir.