Webim Go - Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

image

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama veya basitçe uygulama olarak da adlandırılan mobil uygulama, cep telefonu, tablet veya cep telefonu gibi bir mobil cihazda çalışmak üzere tasarlanmış bir bilgisayar programı veya yazılım uygulamasıdır. Ocak 2021'e göre Apple App Store, Google Play Store'da indirilebilecek 1,96 milyon ve 2,87 milyon uygulamaya sahiptir. 2018 yılında küresel mobil uygulama pazar büyüklüğünün 106,27 Milyar ABD Doları olarak tahmin edildi ve 2026 yılına kadar 407,31 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Böylece mobil uygulamaların geleceğini gerçekleştirebiliriz. işletmenizi tanıtmak için potansiyel bir sektördür.

Bizim Uzmanlığımız

Temel odak noktamız, işiniz için 360 derecelik bir çözüm sağlamakla sınırlıdır. İşletmenizin çevrimiçi olması için neye ihtiyacınız varsa tüm işlemler için bir zincir geliştirdik. sunucu, hosting, yazılımlar, temalar, SEO hizmetleri, TBÖ hizmetleri, Reklamcılık ve itibar yönetimi sağlıyoruz. sizin için tek adımlı iş çözümü sunuyoruz.

PHP

En çok kullanılan betik dili

MySQL

En popüler DBMS

MySQL

En popüler DBMS

HTML

Web için işaretleme dili

CSS

Biçimlendirme dili için stil sayfası

JavaScript

Tarayıcı tabanlı dil

Bootstrap

Yaygın olarak kullanılan CSS çerçevesi

Android

Mobil işletim sistemi

iOS

Mobil işletim sistemi

Photoshop

Grafik tasarım aracı

SEO

Arama motoru optimizasyonu

cPanel

Web sunucusu kontrol paneli

Nasıl Anlaşırız ?

İşletmenizi güçlendirmek için rakipsiz 360 derecelik bir çözüm sunuyoruz. Webim Go, harika bir kullanıcı deneyimi yaratan birinci sınıf tasarım ve mükemmel kodla yalnızca en iyisini sunar.

Tartışma
Anlaşma
Geliştirme
Teslimat

Kapsamımız

Bu dijital çağda, tüm hizmetlerimizi dünyaya sunuyoruz. tüm müşterilerimiz farklı ülke ve bölgelerden. ana hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Sınırsız iş politikasını izleyerek tüm müşterilerimize aynı, hiçbir alan veya ülke önceliğimiz yokmuş gibi davranıyoruz.

Webim Go Global Olarak Hizmet Sunar

Webim Go, Türkiye'de bulunan özel bir Web Geliştirme organizasyonudur. Dünyanın her yerinden geliştiricilerimiz ve iyi müşterilerimizle gezegendeki belki de en çok algılanan Sistem Geliştiricileri olmaya devam ediyoruz. Geç saatlerde çeşitli Sunucular ve yazılımla ilgili düzenlemeler vermeye başlıyoruz ve veri merkezimiz İstanbul ,Balıkesir, Seattle, Atlanta ve Amsterdam, NL'de bulunuyor. En son yenilikleri kullanarak, makul bir maliyetle üstün bir programlama yönetimi sunmaya hazırız. hızlı uzman yardımı, premium kodlar ve üstün kolaylaştırma temel ilgi alanımızdır.

image