Tüm Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.
Tüm Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.
services

Araştırma ve Geliştirme

2019'un üçüncü çeyreğinin sonunda 359,8 milyon kayıtlı alan adı vardı. Farklı fikirlere sahip yaklaşık 1 milyar web sitesi çalışıyor. bir fikir geliştirmek sadece bir yolculuğun başlangıcıdır, ancak fikriniz zaten biriyle eşleşiyorsa veya aynı iş modeline sahip bir işteyseniz, onu sadece müşterilerle bir adım daha ileri götürmek ve onu müşteriler için tekrar eden hale getirmek o kadar kolay değildir. Çoğu firma, web sitesini geliştirecek uzmanlığa sahip olmayacak, hatta iş fikirleri hakkında internette araştırma yapmak için zamanları olmayacak ve yapmış olsalar bile bu tavsiye edilmez.

Webim Go'da, iş modelinizin okunabilirliğini araştıran bir araştırmacı ekibimiz var. bir odak noktası arıyorlar, liste özellikleri, ürün geliştirilmeden önce bir pazar araştırması yaparlar. Çoğu zaman birçok kişi harika bir ideale, işleve, performansa ve pek çok şeye sahip olduklarına inanır, ancak biz her zaman en iyi web sitelerinin tasarım sürecine başlamadan önce iyi bir pazar araştırması, kapsamlı planlama ve çalışma ile oluşturulduğunu düşünürüz.

Herhangi bir proje üzerinde çalışmadan önce pazar araştırması yaparız, evet bazen gerekir ancak pazar araştırması müşterilerimizin yeni icat edilen ürünü bulmalarına yardımcı olur. pazarda başkalarıyla rekabet edebilmek için pazar araştırması çok önemlidir. Hataları göstermeye yardımcı olur, yeni fırsatlar yaratmaya yardımcı olur, potansiyel müşterilere kolayca ulaşmaya yardımcı olur. Fikirlerinizi araştırmak ve analiz etmek ister misiniz? bir e-posta bırakın, yeni işiniz için pazar araştırması yapacağız.

services
  • Bugüne Kadar Aşağıda ki Sektörlerde Çalıştık !
  • C2C Sektörü
  • B2B Sektörü
  • B2C Sektörü
  • Sosyal Medya Sektörü
  • Bankacılık Sektörü

Bu durum sekötürünüze göre değişmekle beraber bazen bir lisansa ihtiyacınız olmayabilir.

Tema önemli bir etkendir, birinci önceliğiniz görünümden ziyade doğru etiketlerin kullanılması seo açısından çok önemlidir.

Önceki tüm siparişlerinizi hesabınıza giriş yaparak görebilirsiniz.